Arşiv Kolisi

Arşiv kolisi

410x340x300 mm. Kapaklı Arşiv Kolisi

Bir hastane, muhasebe yada büroda  çalışıyorsunuz ve dosyalarınız yeterince klasör oluşturdu. Bir şekilde bunları arşivleme yapmak istiyorsunuz ve koliye ihtiyacınız var, merak etmeyin doğru yerdesiniz. Artık arşivleme için dosya ve evraklarınızı arşiv kolisinde saklayacaksınız.

410x340x300 mm. Kapaklı Arşiv Kolisi Teknik Özellikler

Koli ölçüsü

: 410x340x300 mm.

Gövde Kalınlığı

: Çift oluklu B+C Doppel

Kapak Kalınlığı

: Tek oluklu C Dalga

Toplam Ağırlık

: 640 gr.

Sizler için üretmiş olduğumuz arşiv kolisi 5 adet geniş klasör muhafaza etmektedir. Arşiv kolisi, koli gövdesi ve kapaktan oluşur. İlk önce arşiv kolisinin alt kapağı bant ile kapatılır ardından koli kapağı ile üzeri örtülür. Arşiv kolisinin gövdesinde rahatça taşıyabilmeniz için karşılıklı el tutma yerleri vardır.

Klasörler ağır ve şişkin olduğundan arşiv kolisi dayanıklı kağıtlardan üretilmiştir. Arşiv kolisi sayesinde dosya ve klasörler dağınık durmaz, toz kaplamaz ve büronuzda fazla yer kaplamaz. Dilerseniz arşiv yapacağınız alana özgü, özel ebatlarda arşiv kolisi de üretiyoruz. Toplu siparişlerde arşiv kolisi üzerine içeriğini yazabileceğiniz etiket ve firma logo baskısı yaptırabilirsiniz. Bu sayede arşiv kolisini açmadan içinde hangi klasör veya dosyaların olduğunu etiketi sayesinde görebileceksiniz. Arşiv kolisi firmanızda ki dosya ve klasör dağınıklığını giderecek en iyi araçtır.

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz.