Kargo Kolisi

Ticari hayatın en önemli kuralı gönderiyi sağlam bir şekilde teslim etmektir. Bu noktada en güvenilir ambalaj şüphesiz ki oluklu mukavva kolidir. Oluklu mukavva koli ürünlerinizi dış darbelerden, olumsuz hava koşullarından, tozlanmadan, çizilmeden korur. Koli esneyebilen yapısı ile ürününüzü zorlamaz, sıkıştırmaz, akmaya sebep olmaz.

Kargo amaçlı kullanılan koli çeşitleri gönderinin boyutuna, desi oranına göre değişmektedir. Şayet kargo gönderiniz hacim olarak küçük boyutlardaysa tek oluklu mukavvadan oluşan kargo kutusu kullanmalısınız, bunu bir örnekle sergilemiş olalım:

Tek Oluklu Kargo Kutusu

Tek Oluklu Kargo Kutusu

Kargo yapacağınız ürün büyük boyutlarda ise asgari kalite olarak çift oluklu koli kullanmalısınız. Kargo yapmakta kullanacağınız kolinin kalitesi, içine girecek olan ürünün ağırlığına, kütle durumuna göre önem arz eder. Şayet eşyanız boyut olarak büyük fakat çok ağır değilse standart kalitede (çift oluklu) kargo kolisi kullanmalısınız, bir örnekle sergilemiş olalım:

Çift Oluklu Kargo Kolisi

Çift Oluklu Kargo Kolisi

Bazı durumlarda standart mukavva koli kullanmak ambalaj ihtiyacınıza tam olarak yanıt vermeyebilir. Boyut olarak büyük, oldukça ağır ve kütle olarak sert yapıdaki ürünlerinizi ambalaj yapmak full gramajlı koli kullanmanızı tavsiye ederiz, aşağıdaki koli buna bir örnektir:

Full Gramajlı Kargo Kolisi

Full Gramajlı Kargo Kolisi

Toplu olarak vereceğiniz kargo kutusu, kargo kolisi siparişleriniz için Teklif Al sayfamızdan form doldurup fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz.