Karton Koli

Karton koli, üretim yapıp satışa sunan ürünler için vazgeçilmez bir ambalaj ürünüdür. Karton koli fiyatları ambalaj çeşitleri içersinde en uygun maliyete sahiptir. Karton koli üreticileri çevreden geri dönüşümü yapılmak üzere toplanmış kağıtlarla üretim yapmaktadır.
Karton koli imalatçıları çevre dostu olan oluklu mukavva kolileri geri dönüşüme kazandırarak ayakta durmaktadır. Karton koli firmaları üretimden çıkmış kolileri piyasaya satış olarak süren firmalardır. Karton koli imalatı oluklu mukavva yapısına sahip kağıtların birleşmesiyle meydana gelir.

Karton koli

Karton koli tek oluklu, çift oluklu ve üç oluklu yapıya sahiptir. Karton koli taşıdığı eşyayı çizilmeye, ıslanmaya, kırılmaya karşı muhafaza eder. Karton koli üzerine baskı yapılabilir, kalemle yazı yazılabilir, etiket yapıştırılabilir. Karton koli içindeki eşyanın dik durmasını sağlar özellikle sıvı eşyaların akmasını önlemek için ideal bir ambalaj ürünüdür.
Karton koli içine konulacak eşyaları koli içerisinde seperatör kullanmak suretiyle bölmelere ayırabilirsiniz. Karton koli tasarım olarak şık bir ambalaj tipidir, karton koli kolayca taşınabilir konumdadır.

Karton koli 1

Karton koli bir insanın iki eliyle rahatlıkla tutabileceği şekildedir bilhassa ev taşınma işlerinde karton koli tercih edilmektedir. Ev eşyalarınız, kitaplarınız, ofis malzemeleriniz, elektronik eşyalarınız, klasör ve dosyalarınız karton koli sayesinde kolayca depolanır. Depoladığınız eşyalarınızı karton koliyi tekrar açtığınızda dağılmamış bir şekilde bulursunuz. Karton koli bu noktada dağılmayı, kirlenmeyi, kırılmayı engeleyen bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.
Karton koli oluklu mukavva kağıdından üretildiği için insanların karton koliye temas etmesinde sağlık açısından zarar meydana gelmemektedir. Çevre dostu olan karton koli kolayca yırtılabilir ve doğada hemen yok edilebilir bir üründür. Oluklu mukavva kağıdı emdiği suyu bir alt tabakaya kolayca geçirmediğinden karton koli içindeki eşyayı ıslatmaz.
Karton koli ile sadece eşyalar taşınmaz, evcil hayvanlar için yuva olarak da kullanılır. Karton koli satışı yapan yerlerden kolayca temin edilir, diğer ambalaj ürünlerine oranla kısa sürede üretilir. Günümüz teknolojisiyle birlikte karton koli imalatı müşteri talebine kısa sürede yanıt verebilmektedir. Karton koli doğal bir ambalaj ürünüdür, istenilen ebatta üretilmektedir. Karton koli taşıdığı eşya için yastık işlevi görür, oluk yapısı dış etkenlere karşı duvar vazifesi görür.

 

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz.