Taşınma Kolisi

Bir yerden yeni bir yere taşınmak elbette güzeldir. Taşınmak sizin için dert olmasın istiyorsanız evinizde, iş yerinizde taşınma kolisi bulundurmanızda fayda vardır. Yatak, yorgan, çamaşır makinesi, televizyon, aksesuar, kitap, ayakkabı, mutfak eşyaları için koli arama derdine taşınma kolisi ile son verin. Taşınma kolisi sayesinde ofis ve ev taşıma işlerinizi daha kolay hale getireceksiniz. Ofis, ev taşıma için koli arıyorsanız çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

Taşınma kolileri çift oluklu dopel kalitesindedir. Yırtılmaya, dağılmaya karşı dayanıklı olup eşyalarınızı darbelere, hasarlara karşı korur. Eşyalarınız taşınma kolileri sayesinde güvenle yeni adresine ulaşır.

Taşınma kolileri

Taşınma Kolisi Çeşitleri

Küçük boy taşınma kolisi için 40x30x30 cm ebatlarında koli kullanılmaktadır. Hazır ebat koli içerisine mutfak eşyalarınızı veya kırılabilir aletlerinizi yerleştirebilirsiniz.

Orta boyut taşınma kolisi için 60x40x40 cm ebatlarında koli kullanılmaktadır. Stoklarımızda daima bulunan bu koli içerisine ofis veya aksesuar parçalarınızı yerleştirebilirsiniz.

Büyük boy taşınma kolisi için 80x50x50 cm ebatlarında koli kullanılmaktadır. Satışını yapmış olduğumuz bu koli içerisine elbise, dolap, yatak, yorgan türü büyük hacimli eşyaları sığdırabilirsiniz.

Bilgisayar cihazları için Notebook Kutusu , ayakkabılar için Ayakkabı Kutusu , kitaplar için Kitap Kolisi , dosya ve klasör için Arşiv Kolisi  tercih etmek isterseniz Ürünler başlığını kullanabilirsiniz.

Daha küçük veya daha büyük ebat koli satışı ve fiyatları için İletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

 • "Mukavva Koli"

  Oluklu Mukavva Koli


  Oluklu mukavva koli, genellikle taşıma ve depolama amacıyla kullanılan dayanıklı bir ambalaj türüdür. Tek oluklu mukavva, üç katmandan olu[...]
 • Orta Boy Koli

  Hazır Koli Satışı


  Bir koliye ihtiyacınız varsa, kolileri nereden bulacağınız bilmiyorsanız stokta bulunan ve sizlerin kullanımını bekleyen hazır koli seçenek[...]
 • Kargo Kutu Çeşitleri

  Kargo Kutuları


  Şehirlerarası herhangi bir eşya ya da belge gönderecekseniz, eşyalarınızı göndereceğiniz kargo kutularının dayanıklı ve eşyalarınıza [...]
 • Kesimli Ayakkabı Kutusu

  Özel Kesimli Kutu Çeşitleri


  Özel kesimli kutular mukavvanın bıçak kalıbı üzerinde kesilmesiyle meydana gelir. Oluklu mukavva ürünü olan bu kutular genel olarak küçük[...]
Yorumlar
Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz.